Sonuç bulunamadı!...
Çözüm Ortaklarımızdan Gelen Güç
Çözüm Ortaklarıyla Birlikte Sürdürülebilir Büyüme

Projelere özel mühendislik, sistem entegrasyonu ve teknolojik çözümleriyle, sektörlerinde öncü bir firma haline gelen Kontrolmatik, bu tecrübelerini yurt dışına taşıyarak büyümesine devam etmektedir.


Kontrolmatik sektörün küresel oyuncularıyla projeler özelinde uzun süreli iş ortaklıkları yaparak iş kalitesini ve becerilerini artırmakta, işlerini sürdürülebilir kılmakta ve kurumsal yapısını güçlendirmektedir. Ayrıca farklı ülkelerde sahip olduğu ofisleriyle projeleri ve sektörleri yerelden takip ederek, bölgelerdeki bilinirliğini artırmakta, çözümlerini yerel kurum ve kuruluşlarla bölgeye özel genişleterek uçtan uca katma değerli hizmet ve ürünler sunmaktadır.

ABB
ABB

Kontrolmatik ABB ile 10 yılı aşkın süredir çözüm ortaklığı yapmaktadır. Generatör uyartım sistemleri bölümleriyle küresel ölçekte, drive bölümü ile Türkiye ofisi üzerinden tasarım ve ürün tedariki ortaklığı devam etmektedir.

GE
GE

Kontrolmatik, trafo merkezleri ve elektrik üretim ve dağıtım tesisleri için gerekli hava izole yüksek gerilim ekipmanları ile koruma kontrol ve izleme ürünleri tasarımı alanlarında GE’nin çözüm ortağıdır. Şirket hava izole yüksek gerilim ekipmanları alanında GE’nin Türkiye’de tek ortağıdır. Özel anlaşması sayesinde Türkiye, Burkina Faso, Gine gibi pazarlarda reseller (bayi) olarak hizmet vermektedir.

Fortinet
Fortinet

Merkezi Sunnyvale, California’da bulunan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Kontrolmatik’in Fortinet Türkiye ofisi ile siber güvenlik ekipmanları tasarımı ve yazılımları için partnerlik sözleşmesi bulunmaktadır.

OsiSoft
OsiSoft

OSIsoft, LLC, PI sistemi adı verilen gerçek zamanlı veri yönetimi için bir uygulama yazılımı üreticisidir. Kontrolmatik’in Osisoft ile iş ortaklığı 2017 yılında başlamıştır.

Cisco
Cisco

Cisco Systems, merkezi San Jose, Kaliforniya’da olan Amerikalı çok uluslu bir ağ teknolojileri şirketidir. Kontrolmatik Cisco IOT ürün ve sistemleri ile tasarım ve ürün geliştirme partnerliğini 2017 yılında başlatmıştır.

Commvault
Commvault

Commvault yazılımı, verileri yedeklemek, geri yüklemek, arşivlemek, çoğaltmak ve aramak için modüller içeren kurumsal düzeyde bir veri platformudur. Kontrolmatik, Commvault Türkiye partnerliğini 2019 yılında başlatmıştır.

IXSEP
IXSEP

IONEX Separations, devrim yaratan 3’üncü nesil sürekli karşı akım adsorpsiyon ayırma cihazı olan IXSEP-RDA sistemini kullanarak proses endüstrilerine düşük maliyetli ve verimli ayırma teknolojisi sağlamak için kurulmuştur. Kontrolmatik ile Türkiye pazarı için başlayan tasarım ve ürün geliştirme anlaşmaları ilk olarak 2015 yılında imzalanmıştır.

Espindesa
Espindesa

Şirket, gübreler, nitrik asit ve amonyum nitrat için know-how ve teknolojiler tasarlamakta ve üretmekte, bunun yanı sıra emisyonlar için çevre kontrolünün geliştirilmesi ve lisanslanmasında çalışmaktadır. Kontrolmatik ile Türkiye pazarı için tasarım, ürün geliştirme ve tasarıma uygun tedarik partnerlikleri 2019 yılında başlamıştır.

Haberler
Kontrolmatik Teknoloji olarak, yatırımcı ilişkilerinde uluslararası standartlarda uyguladığımız kurumsal yönetim ile paydaş değerini sürekli artırmayı hedefliyoruz.
Tümünü görüntüleyin